Kategoriler
Gösteriler & Topluluklar

İstanbul’da Sia vakti!

istanbul-icin-sia-vakti

 

Dünyaca ünlü yıldızların sahne alıp unutulmaz konserler verdiği MASSTIVAL geri dönüyor! Masstival 2016, 8 Ağustos  Pazar günü Küçükçiftlik Park’ta birçok ünlü ismi sahneye taşıyacak. Pek çok ismi ağırlayacak olan Masstival 2016’nın yıldızı ise Sia.

“Chandelier”, “Diamonds,” “Invincible”, “Radioactive”, “Titanium”…
Günümüzün en büyük pop hitlerine imza atan SIA nihayet Türkiye’de!

Asıl adı Sia Kate Isobelle Furler olan Avustralyalı sanatçı, kariyerine cazla başlayıp pek çok farklı müzik türünde deneyim kazandıktan sonra şarkı yazarı ve vokalist olarak kendini pop müzik dünyasının en büyüklerinden biri olarak kabul ettirdi.

Sadece büyük pop yıldızlarına verdiği devasa hit şarkılarla değil kendi albümleriyle de ses getirmeye başlayan SIA’nın kariyeri özellikle 2010 yılında yayımladığı “We Are Born” albümüyle büyük bir ivme kazandı. 2014 tarihli “1000 Forms of Fear” albümü ile kariyerinin en parlak günlerini yaşamaya başlayan sanatçı, yepyeni albümü “This Is Acting” ile ise neden günümüzün en büyük pop ilahlarından biri olduğunu kanıtlıyor.

Sahne şovları da şarkıları gibi oldukça renkli ve heyecan verici olan SIA’nın özellikle dansçılarıyla süslediği enerjik performansları izleyicilere coşku dolu anlar yaşatıyor!

Tek günlük festivalde yıldızlar geçidi!
SIA’nın yanı sıra yeni neslin indie pop fenomenlerinden SELAH SUE, Danimarkalı Nanna Øland Fabricius’un büyük ses getiren projesi OH LAND, yine Danimarkalı yeni nesil indie pop yıldızlarındanFALLULAH, ülkemizin yeni dönem Türkçe müziğin başarılı isimlerinden GÜLİZ AYLA ve alternatif müziğin güçlü kadın temsilcilerinden MELİS DANİŞMEND de MASSTIVAL sahnesinde olacak.

2 yıl boyunca iki sahnesinde yaklaşık 60 grubun sahne aldığı ve toplamda 25.000 kişiye ev sahipliği yapan MASSTIVAL’in geri dönüşü müzikseverler arasında büyük heyecan yaratıyor.

Biletleri biletix sitesi üzerinden satın alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın